נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים את תקופת הדייטינג?

תקופת היכרויות

תקופת הדייטינג! איזה תקופה נפלאה ומהנה ויש אפילו כאלה שיגידו: תקופה שלא תחזור עוד! יכול להיות שאתם או אתן בדיוק נמצאים במצב בו קשה לכם להתחיל להניע את תקופת הדייטינג, יכול להיות שאתם דווקא ממש נרגשים לקראתה, או שאולי אפילו עוד לא החלטתם מה אתם מרגישים. לא משנה באיזה מהמצבים אתם שרויים – חשוב לדעת שאפשר לקחת את התקופה הזו ולהפוך אותה לכיף בלתי נשכח. למעשה חשוב מאד לעשות את זה! אם תיגשו לתקופת הדייטים בחיוך, סקרנות ושובבות מסוימת, יהיה לכם הרבה יותר כיף.

כך תהיו במקום יותר טוב, מקום ממנו כיף להכיר אנשים חדשים. זו גם דרך נהדרת להפוך את עצמכם לאנשים נחשקים שכיף להיות במחיצתם ויש חשק להכיר אותם לעומק, לעיתים אפילו בצורה אינטימית. כשאתם נהנים אתם רגועים יותר וזה מקום מאד טוב ממנו אפשר להבין ולראות בצורה ברורה מה מתאים לכם ומה פחות. ידע על עצמכם ועל עולם הדייטינג העכשווי מאד יעזור לכם לעבור את תקופת הדייטינג בצורה מוצלחת. אז מה חשוב לדעת? יצאנו לחקור וחזרנו עם תשובות מעניינות!

 

מהן דרכי ההכרויות הטובות ביותר כיום?

אם תכירו את דרכי ההכרויות השונות תוכלו לבחור את הדרך שהכי מתאימה לכם. כשאנחנו מוצאים את הדרך או הפלטפורמה הטובה ביותר עבורנו, ההכרות הופכת לקלה יותר וכך יש לנו יותר מוטיבציה להכיר ולצאת לדייטינג. אילו דרכים להכיר קיימות היום?

נפלא ומהנה

אפילקציות הכרויות

כולנו מכירים את האפליקציות השונות להכרות, אולי אפילו כבר יש לכם פרופיל באחת מהן. אפליקציות הכרויות הן קלילות ומאד נוחות למשתמש, אך לא תמיד הו מוכחות כיעילות. לפעמים המידע על האדם מולנו ועל הקשר אותו הוא מחפש, דל מאד. זה גורם לנו לבזבוז זמן ואנרגיה. לכן חשוב לבחון דרכים נוספות.

 

אתרי הכרויות

חשוב לדעת שלצד האפליקציות יש גם אתרי הכרויות. היתרון שלהם הוא שהם מציעים דיוק גדול יותר במציאת הפרטנר או הפרטנרית. לדוגמא, לעיתים תתבקשו למלא בתחילה טופס קצר על עצמכם ועל מה אתם מחפשים, טופס זה יעזור לאתר להציע לכם אנשים שמחפשים דברים דומים ויכולים להתאים לכם. לאתר הכרויות מעולה ופרטים נוספים לחצו כאן https://dateme.co.il.

 

חשוב לדעת – מה אתם מחפשים?

ידע נוסף שחשוב שיהיה לכם בתחילת תהליך הדייטינג הוא ידע פנימי יותר אך לא פחות משמעותי. הקדישו קצת זמן וחשיבה סביב השאלה: מה אתם מחפשים? תחשבו איזה סוג של מערכת יחסים מתאימה לכם בשלב זה בחייכם, וחפשו משהו בהתאם. בנוסף חישבו מה אתם מחפשים בבן או בת זוג פוטנציאליים.

תוכלו אפילו לעשות רשימה קצרה של הדברים שהכי חשובים לכם, כך תכלו לזמן לעצמכם הכרות מדויקת ומרגשת. והכי חשוב – תהנו מכל רגע! איזה כיף שאתם יכולים לצאת, להכיר ולחוות! הרשו לעצמכם להרגיש פרפרים בבטן ותהנו מהדייט. עם ההנאה יגיעו גם דברים טובים!

להרגיש פרפרים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
קמגרה או ויאגרה
קמגרה או ויאגרה כך תבחרו

קמגרה או ויאגרה? מדובר בשאלה שנשאלה ועודנה נשאלת על ידי אנשים רבים במהלך השנים. באופן הגיוני, זו שאלה שמעניינת