נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 דברים שחשוב לבדוק לפני שנכנסים יחד למיטה

4 דברים שחשוב לבדוק לפני שנכנסים יחד למיטה

בחירת פרטנרים בחיי המין היא דבר חשוב. כמו בבחירת פרטנרים למערכת יחסים, גם כאן עלינו לשים לב למספר דברים על מנת להימנע מאי נעימויות. שיעורי חינוך מיני התקיימו מזמן בתיכון, ורובנו לא באמת זוכרים מה נאמר שם. אז אם אתם מעוניינים לחפש לכם פרטנר מיני, וחשוב לכם לדעת איך להתכונן למאורע, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם. 

 

1 – מה הסטטוס הזוגי?

אנשים שמעוניינים בפרטנרים מיניים עשויים להיות רווקים הוללים שמחפשים מין מזדמן, או אנשים במערכות יחסים פתוחות. אנחנו לא שופטים אף אחד, אבל לעיתים האנשים הללו יכולים להיות גם בנישואים סגורים, ומחפשים קצת הנאה מהצד ללא ידיעת הבן זוג שלהם.

כאשר אתם מחפשים פרטנר במסגרת אתר דיסקרטי כלשהו, בדקו עם הצד השני מה הסטטוס הזוגי שלו. זה יכול להיות לפעמים לא נעים פתאום לפגוש אותה או אותו בסופר עם הבעל או האישה ולהבין שאולי עשיתם טעות. בסופו של דבר, הרצון ליהנות לא אומר שעליכם לפגוע בגורם אחר.

1 - מה הסטטוס הזוגי

2 – מה הסטטוס הגופני?

בואו נדבר על הפיל שבחדר: מחלות מין. בעידן המודרני מחלות מין הן דבר נפוץ, ולרובן יש מענה רפואי הולם. פפילומה למשל היא מחלת מין שרווחת בקרב 80% מהאוכלוסייה הכללית. רגע לפני שאתם זורמים עם הצד השני, נסו לשאול בעדינות על מחלות מין, לא כי אתם חושבים שיש לו או לה שק מחלות חלילה, אלא כדי להבין מבעוד מועד באיזה אמצעי מניעה כדאי להשתמש. סטוצים חד פעמיים הם דבר נפלא, וכיום רוב בני האדם נוהגים לקיים יחסי מין מזדמנים, אבל עלינו גם להיזהר לפני שאנחנו נכנסים למיטה חולה, תרתי משמע.

 

3 – האם הצד השני מעוניין באותו הדבר?

פרטנרים מזדמנים ללילה חד פעמי של מין לרוב נופלים וקמים על הצהרת הכוונות של שני הצדדים. אם אתם מעוניינים רק במין, לא בטוח שהצד השני מרגיש כמוכם. השיח קולח, שניכם מרגישים מלאי תשוקה ונכונים, ובא לכם לזרום. אבל רגע לפני שקופצים על המציאה, שאלו את האדם שמולכם האם הוא מעוניין במערכת יחסים רומנטית, או רק במין מזדמן חד פעמי.

לעיתים הרצון שלנו למין בלבד יכול להתנגש עם הרצון של הצד השני שמעוניין לפתח את הקשר למשהו  קצת יותר ממושך מערב חד פעמי. כדי לא לפגוע ברגשות, או לייצר ציפיות, נסו לשוחח על זה לפני כן.

3 - האם הצד השני מעוניין באותו הדבר

4 – בדקו את ההתאמה המינית

אחרי שבדקתם את הסטטוס הזוגי, את מחלות המין ואת הצהרת הכוונות של הצד השני, הגיע הזמן לבדוק גם את ההתאמה המינית. לכל אחד מאיתנו יש פנטזיות שהוא עוד לא הגשים והיה מעוניין לעשות זאת. לפני שנכנסים למיטה, שאלו את הצד השני במה הוא חושק, מה הוא אוהב לעשות, ומה מענג אותו.

ליישר קו סביב הרצונות המיניים זה חשוב ויכול להעלות את רמת הסקס בכמה דרגות, שכן, אנחנו רק רוצים ליהנות ולהעניק הנאה לצד השני. אז אם הרצונות המיניים מתחברים, מה טוב, כנראה ששניכם הולכים לחוות חוויה מיוחדת. תיהנו!

4 דברים שחשוב לבדוק לפני שנכנסים יחד למיטה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
חשפנית
מצלמות סקס לא מה שחשבתם

מה עולה לכם לראש כשאתם שומעים ״מצלמות סקס״? והכן, יתכן וחלקכם חושבים על משהו נורא מציצני, אולי חלקכם מדמיינים