נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 התנוחות הטובות ביותר – לא מה שחשבת

התנוחות הטובות ביותר לאורגזמה

בואו נדבר על זה. אנחנו נוטים לחשוב שאנחנו תותחי על במיטה ושהתנוחות שלנו זה משהו משהו. היינו על הצד, היינו מעל ושלחנו לה את הרגליים לראש, אבל זה לא מספיק. זה אף פעם אל מספיק. סקס כולו סביב גמישות מחשבתית ולחקור פסגות לא מוכרות. אלו תנוחות הסקס שאתם חייבים לרוץ לבת הזוג שלכם או הפרטנרית המינית שלכם ולנסות אותם איתן.

 

תנוחת בוקרת עם טוויסט

תנוחת הבוקרת או 'קאו גירל' היא תנוחה שיכולה להביא את האישה לגמירה מטורפת גם בגלל עומק החדירה של הפין וגם בגלל תחושת השליטה שלה בסיטואציה. התנוחה שאנו ממליצים: האישה שוכבת על הגבר בטן לבטן, הבר כורך את רגליו סביב האישה והאישה מצמידה ירכיה זה לזה. בתנוחה זו יש גירוי אוטומטי לדגדגן בגלל הצמדת הירכיים וגם גירוי נוסף דומה לאוננות לאיבר הגברי.

 

יוגה למתקדמים

בואו נדבר על תנוחת 'הילד הנח'. יושבים על אמות הרגליים, משעינים את הישבן על העקבים ומתמתחים קדימה. הפעם, נסו את התנוחה הזו כשהאישה מתמחת והגבר רוכן מאחוריה. תנוחה זו שהיא מזכירה מאוד דוגי – סטייל היא מאוד נוחה, מאפשרת חדירה עמוקה מאוד בנרתיק ושוב, הירכיים נצמדות פה אחת לשנייה כך ששוב יש גירוי לדגדגן.

 

מין אוראלי

אתם חושבים בטח 'למה זה בכלל כתוב אם זה כזה ברור?' אז זה כתוב פה כי זה מאוד לא ברור שיש דרך ויש דרך להעניק מין אוראלי. שתי דברים חשובים צריכים לקרות: קשר עין ורצון אמיתי להעניק את המתנה הזו. מין אוראלי מרגיש הכי טוב כשרואים שהצד השני באמת רוצה לרדת לכם ולכן וככל שיש יותר קשר עין כך נוצר יותר חיבור סביב העינוג. נשים: משחק עם שק האשכים; ומציצה או ליקוק שלו יגבירו את הגירוי ואת תחושת העונג אצל הגבר. גברים: קשר עין, קשב, רכות והכרות עם נקודות הגירוי החיצוניות של הווגינה יהפכו אתכם למאסטרים: שפתיי האיבר המיני החיצוניות והפנימיות, הדגדגן ונקודת ה – U. 

 

תנוחת 68

כמו 69, רק שהאישה "מרוויחה" הפעם. בתנוחה זו האישה שוכבת על בטן הגבר כאשר איבר המין שלה מופנה לכיוון הפה שלו, אך היא שוכבת על הגב. תנוחה זו מאפשרת ריכוז מקסימלי ובלעדי בעינוג אוראלי דרך הווגינה מבלי התעסקות אחרת, למרות שהפין ממש ליד ראשה.

 

סיכום לבלתי ניתן לסיכום

הכתבה מביאה לכם 5 תנוחות סקס שפשוט צריך לדעת איך לבצע נכון. הן לא חידוש המאה, אך מתן תשומת לב לדגשים הקטנים יהפכו את המין לאורגזמה לא נגמרת: אוננות נכונה של האישה לגבר בתנועות מעגליות, קשר עין, קשב הגבר לרצונות האישה, תיאום וחיבור באנרגיית המין יהפכו את התנוחות האלה לחמש התנוחות שיכנסו לשגרת המין שלכם.

התנוחות הטובות ביותר לאורגזמה

אז מה היה לנו עד עכשיו?