נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 סוגי האורגזמות הקיימות ואיך להגיע אליהן

אוֹרגַזמָה

גוך האישה הוא כולו אורגזמי. באמצעות הקשבה, היכרות והבנה עצמית או הכרות והבנה של בן הזוג ניתן להפוך את כל הגוף לאמצעי להגעה לאורגזמה דרך קיום יחסי מין ועינוג ההדי או עצמי. בכתבה הקרובה נסקור את סוגי האורגזמות שקיימות בגוף האישה, איך ניתן להגיע אליהן וגם ניתן כמה טיפים אחרונים. 

 

אורגזמות חיצוניות

ישנם מספר אזורי גירוי חיצוניים לאיבר המין של האישה שבאמצעו תמתן תשומת לב נכון, מגע עדין וקשב, אפשר להביא את בת הזוג, הפרטנרית לימן או את עצמך (!) לאורגזמה נעימה:

דגדגן חיצוני – נמצא מעל פתח הנרתיק. איך ניגע ואיך נתייחס? לחיצות עדינות, ליטופים והפעלת לחץ קבוע. אפשר גם ליקוקים, מציצות עדינות.

שפתיים חיצוניות ופנימיות של הפות – שפתי איבר המין הן רגישות מאוד ומלאות בעצבים. לטיפות עדינות, עיסוי ושימוש בחומר סיכה יהפכו את המקום שלא מקבל מספיק קרדיט לנקודת התפוצצות של עונג

אורגזמת U – ליטוף מתמשך לאזור שנמצע בין הדגדגן לפתח הנרתיק. לטיפות לאורך כל האזור, ליקוקים עדינים ושימוש בוויברטורים יעשו את העבודה מצוין.

 

אורגזמת מאזור ה – G קרוב לפתח הנרתיק

האזור המפורסם ביותר שנמצא בתוך נרתיק האישה, בין חמישה לשמונה סנטימטרים פנימה. לאזור יש תחושה במגע של מרקם ספוגי. החדרת האצבע או אצבעות, ליטוף קבוע ומגע לפי בקשת הפרטנרית יכולים להביא להתפרצות של אנרגיה מניית, אורגזמה ותחושת שחרור אדירה.

 

אורגזמת נקודת A

אזור שנמצא בעומק הנרתיק. ניתן להגיע אליו באמצעות חדירה עמוקה של הפרטנר בתנוחה מסיונרית עם רגליים מורמות או בכריעה על 4. במידה ואת לבד, שימוש בדילדו יהיה מעולה, רק צריך לפעול בזהירות ולוודא שיש סיכוך לאורך האוננות.

 

אורגזמת פי הטבעת

פי הטבעת מלא בנקודות עצבים, ויחסי מים דרך פי הטבעת יכולים להפעיל לחץ על נקודת A מצידה השני. כדי להגיע לאורגזמה רקטלית, חשוב מאוד שכל התהליך יהיה בהסכמה מלאה, עם מגע מלטף ומחזק, עם תחושת נוכחות וקשב מצד בן הזוג. חשב מאוד להקפיד על נשימות במהלך האקט הזה.

 

אורגזמת הפטמה

אזור הפטמה הוא רווי בעצבים ויש נשים שיכולות להגיע לאורגזמה מלאה דרך גירוי מהפטמות. ליקוק, לישה מעסה של השדיים וליטופים מסביב לפטמה יכולים לגרום לאישה להגיע לאורגזמה רק מהפטמה!

 

רק סיכום לפני שמתפשטים

אם אתם קוראים את מילים אלו ומרגישים גל של  אנרגיה בגוף, זה בגלל שאתם מתים לנסות ולהתנסות בעצמכן. אורגזמות נשיות הן מתחלקות לאורגזמות פנימיות וחיצוניות כך יש ששתי סוגי אורגזמות בסיסיים, אך מבחינת עוצמה ודרכים להגיע לאורגזמה, יש לפחות את חמשת אלו ועוד מספר דרכים שאפשר לנסות, תלוי גם אתם הרפתקנים והרפתקניות. הסוד לאורגזמה מדהימה הוא תקשורת מינית תקינה בין בני הזוג או לפחות הכרות עצמית.

דילדו עם תחתונים

אז מה היה לנו עד עכשיו?