נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

6 טיפים להתחלת סמול טוק באתר הכרויות

אתרי הכרויות

אתרי הכרויות הפכו בעשור האחרון לדרך פופולרית להכיר אנשים חדשים ולמצוא אהבה. יחד עם זאת, התחלת שיחה עם מישהו חדש יכולה להיות מאתגרת, במיוחד אם אתם לא בטוחים מה להגיד. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתחיל סמול טוק מוצלח באתר הכרויות.

 

1 – שימו לב לפרופיל שלהם

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לקרוא את הפרופיל של האדם שאתם רוצים לשלוח לו הודעה. זה ייתן לכם מידע על תחומי העניין שלו, מטרותיו ודברים אחרים שהוא אוהב לדבר עליהם. ככל שתדעו יותר על האדם, כך יהיה לכם קל יותר למצוא נושאי שיחה משותפים. ההמלצה שלנו היא להיכנס לאתר הכרויות XYDATE ולהתחיל לשוטט בפרופילים השונים.

אתרי הכרויות

2 – השתמשו בשאלות ובמחמאות

שאלות הן דרך מצוינת להתחיל שיחה ולהראות שאתם מעורבים. נסו לשאול שאלות פתוחות על מנת לעורר דיון. גם מחמאות יכולות לחולל נפלאות. למשל שלה שבצידה מחמאה: "אני אוהבת את האופן שבו אתה מצחיק את עצמך בפרופיל שלך. איזו בדיחה אהובה עליך?" או, "אני אוהב את העובדה שאת חובבת ספרות. מהו הספר האהוב עליך?"

 

 3 – היו ספציפיים

בין אם הכרתם בפלטפורמה של אתר סטוצים ובין אם באתר של קשר ארוך טווח, כשאתם כותבים את ההודעה שלכם, הימנעו ממשפטים כללים כמו "היי, איך את/ה?" או "מה שלומך?" משפטים אלו לא יתנו לאדם השני שום מושג מה אתם מחפשים. במקום זאת, היו ספציפיים יותר. לדוגמה, אתם יכולים להגיד משהו כמו:

  • "ראיתי שאתה אוהב לטייל. איזה מקום היה היעד האהוב עליך ביותר?"
  • "קראתי שאתה חובב מוזיקה. מי האמן האהוב עליך?"
  • "ראיתי שאתה עובד בחברת .X מה אתה הכי אוהב בעבודה שלך?"

אתרי הכרויות

4 – היו חיוביים

אנשים נוטים יותר להגיב להודעות חיוביות מאשר להודעות שליליות או ביקורתיות. אז כשאתם כותבים את ההודעה שלכם, השתדלו להיות חיוביים ואינפורמטיביים. אל תפחדו להחמיא לאדם השני על משהו שאתם אוהבים אצלו.

 

5 – היו קצרים

אנשים נוטים להיות עסוקים, אז אל תכתבו הודעות ארוכות מדי. הודעות קצרות הן יותר קלילות וקל יותר להגיב אליהן. הודעה של משפט או שניים בדרך כלל מספיקה כדי להתחיל שיחה.

 

6 – היו סבלניים לזמן תגובה

לא כולם יגיבו להודעות שלכם ואפילו אם הם יגיבו, הם לא בהכרח ירצו לצאת איתכם. אל תיקחו את זה אישית אם מישהו לא מגיב להודעה שלכם. פשוט המשיכו לנסות ולדבר עם אנשים חדשים.

 

סיכום

השתמשו בדמיון וביצירתיות שלכם כדי ליצור סמול טוק מקורי ומעניין. אל תחששו לנסות דברים שונים עד שתמצאו מישהו שמתאים לכם. זכרו, הדבר החשוב ביותר הוא להיות אתם עצמכם ולהיות אותנטיים. אם אתם פשוט תהיו עצמכם, אתם תמצאו את האדם הנכון בשבילכם בכל אתר הכרויות.

אתרי הכרויות

אז מה היה לנו עד עכשיו?